

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 12 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 10 pF |
| Drive Level | 200 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 3560
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07997
Ext.Price$0.07997
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07997 | $0.07997 |
| 10 | $0.07086 | $0.70860 |
| 50 | $0.06278 | $3.13900 |
| 100 | $0.05501 | $5.50100 |
| 500 | $0.04821 | $24.10500 |
| 1000 | $0.04380 | $43.80000 |
| 3000 | $0.03979 | $119.37000 |
| 5000 | $0.03714 | $185.70000 |
